Značkový kúpeľňový sortiment

0 Položiek
0.00

Hľadaný reťazec sa nenašiel

Hansgrohe

Produkty Hansgrohe, Axor

 

Vodovodné batérie

Sprchy a sprchový program

Kúpeľňové doplnky

Inštalačný materál

Hansgrohe

 

 

 


História spoločnosti Hansgrohe

Zakladateľom firmy Hansgrohe sa v roku 1901 stáva Hans Grohe (1871-1955). Už od svojich začiatkov bol veľkým inovátorom a to aj vo svojom pôvodnom obore majstra odevníka. Hans Grohe mal vášeň pre vodný živel, a tak statočne vsadil na sanitárny sektor, ktorý bol len vo svojej rannej fáze vývoja. V týchto časoch sa kúpeľňe v súkromných domoch ešte len stávali módnymi. Preto sa špecializoval na sprchy z plechu, a tým položil základ pre nevysloviteľný úspech. Všetko sa to rozbiehlo v mestečku Schiltach.
V roku 1928 vynašli prvú ručnú sprchu a potom sa to s rôznymi vynálezmi a inováciami už len sypalo. Veľa práce vykonal neskôr aj jeho najmladší syn Klaus Grohe. (1937 - súčasnosť). Podporuje vodu a energie šetriace produkty tak vehementne, ako podporuje ochranu životného prostredia a šetrenie zdrojov vo výrobe.

Súčasnosť spoločnosti Hansgrohe

V súčasnosti  je Hansgrohe celosvetovou jedničkou v inováciách a lídrom na trhu batérií a spŕch. Na rôznych kontinentoch zamestnáva momentálne približne 3 700 pracovníkov, pričom väčšia časť pôsobí v neďaľekom Nemecku. Základom filozofie Hansgrohe je tiež ponúknuť svojím zákazníkom čo najvyššiu kvalitu. Výsledkom toho je aj 5-ročná záruka na produkty Hansgrohe.

 

Celosvetovo známe značky Hansgrohe

Hansgrohe – a z vody sa stane pôžitok

Hansgrohe znamená: technická brilantnosť, široká ponuka a výnimočný dizajn. Táto značka presvedčí nielen po funkčnej, ale aj po citovej stránke.

Axor – vizionárske riešenia pre kúpeľňu

Značka Axor zosobňuje rozmanitosť a fascináciu individuálnych životných štýlov v kúpeľni. V spolupráci s niektorými z najúspešnejších dizajnérov na svete vznikajú rozsiahle kolekcie kúpeľní – také individuálne a také rozdielne ako ľudia samotní. Ponúka množstvo rôznych štýlov: od dynamicky elegantnej kúpeľne/životného priestoru, až po oázu pokoja inšpirovanú prírodou.

Pharo –zmyselná radosť zo systému

Wellness, dobrý skutok, radosť z vody: Pharo pretvára vodu do krásnych foriem a z kúpeľní robí oázy so sprchovacími kútami, vírivou vaňou alebo parnými miestnosťami.

Pontos – opätovné využitie vody

Aktívna ochrana zdrojov: Systémy Pontos AquaCycle spracovávajú spotrebovanú pitnú vodu zo sprchy alebo vane na opätovné použitie. Napríklad na splachovanie a záhradné zavlažovanie.

 


Benefity a inovácie Hansgrohe

Select - jedinečné tlačidlo

EcoSmart - ušetrite až 60% vody

AirPower - ešte viac pôžitku a menej vody

Ako sa vyrábajú vodovodné batérie Hansgrohe?

 

VIDEÁ - Hansgrohe

KATALÓGY - Hansgrohe

 

Objavte viac produktov od výrobcu Hansgrohe na stránke www.mybath.sk

 

Design & CMS by Visible Promotion, s.r.o.
1111101-100