Značkový kúpeľňový sortiment

0 Položiek
0.00

Hľadaný reťazec sa nenašiel

Prečo nakupovať v Outlet Kúpeľne? Dôvody, ktoré stoja za preskúmanie!

Kompletné vybavenie kúpeľne


1 ►  Stovky spokojných zákazníkov

Ročne predáme tisíce kúpeľňových produktov po celom Slovensku. Zákazníci sa k nám pravidelne vracajú a odcházajú spokojní.

2 ►  To NAJ na jednom mieste

Zabudnite na siahodlhé browsovanie, klikanie a porovnávanie cien. Chcete značkovú kúpeľňu z výpredaja? V outlete nájdete všetky zľavy na jednom mieste. Každý jeden produkt nakúpite výhodnejšie.

3 ►  Nemusíte striehnuť

Čakáte, kedy bude vaša vysnívaná vaňa v akcií? Alebo striehnete na luxusnú dlažbu? Už nemusíte. Zľavy na Outlet Kúpeľne platia práve teraz! Neváhajte.

4 ►  Od podlahy po doplnky

Zariadiť si celú kúpeľňu akciovým tovarom, pri ktorom ušetríte čas a peniaze, to je idea nášho e-shopu. Všetko je rozdelené do prehľadných kategórii.

5 ►  Svetové značky dostupné pre každého

Luxus je záruka kvality. Zvučné meno záruka použitia kvalitných materiálov, špičkových technológií a dizajnu, ktorý slúži ľuďom. Teraz si môžete toto všetko dopriať za neuveriteľné výhodné ceny - tovar je nový, nepoužitý a často až o 80% lacnejší.

6 ►  Na vlastné oči

Hľadáte inšpiráciu alebo len radi nakupujete to, čo si môžete pozrieť na vlastné oči? V našich kúpeľňových štúdiách nájdete kompletne zariadené kóje, kde si môžete tovar pozrieť zo všetkých strán.

7 ►  Splníme vám sny

Potrebujete poradiť, ako skombinovať farby či tvary? Ktorá dizajnérska línia sa hodí do malého bytu a čo zvoliť, ak milujete dlhý kúpeľ vo vani? Obráťte sa na našich odborníkov.

8 ►  Záruka kamennej predajne + špičkový servis

Za outletom stojí sieť kúpeľňových a kuchynských štúdií DOMOSS s 25 ročnou tradíciou, odbornou garanciou, profesionálnym personálom, prozákazníckym prístupom a zárukou špičkového servisu.

Design & CMS by Visible Promotion, s.r.o.
1111101-104